fbpx
Суспільство
Президент України Володимир Зелений зізнався, що іноді шкодує за телебаченням: “Іноді шкодую! Але якщо ми зможемо, повернемо наших людей і території, я думаю, що зробив це не дарма”.

Президент України Володимир Зелений зізнався, що іноді шкодує за телебаченням.

Про це він сказав на сесії “Townhall on Ukraine” в рамках конференції з питань безпеки в Мюнхені (Німеччина). Трансляцію події опублікував Офіс президента в Facebook.

Українському лідеру поставили запитання, чи шкодує він, що пішов з телебачення, адже до президентства у нього була успішна акторська і комедійна кар’єра.

“Думаю, багато людей почують мою відповідь. Іноді так, іноді я думаю про це. Іноді я думаю про те, як змінилося моє життя”, – сказав він.

Зеленський підкреслив, що коли бачить результат своєї роботи, зокрема, обмін утримуваними, це означає, що він і його команда “прожили день правильно”. Джерело.

“І правильно, що я вирішив піти в президенти. Якщо протягом цих п’яти років ми зможемо дійсно закінчити війну – чесно кажучи, я впевнений в цьому, між нами кажучи, – якщо ми це зможемо, повернемо наших людей і території, я думаю, що зробив це не дарма. Це моя мета”, – додав Зеленський.

Читайте також: ЛЕДЬ НЕ ПОБИЛИСЯ З ЧОЛОВІКОМ ЗА ОСТАННІЙ ШМАТОЧОК! СИРНИК І ХУРМА – НЕЙМОВІРНЕ ПОЄДНАННЯ! НАЧИНКА З ХУРМИ НАГАДУЄ СУФЛЕ І ГАРМОНІЙНО ЗВУЧИТЬ З СИРОМ. ГОТУВАЛА, ПОКИ ДИВИЛАСЯ ФІЛЬМ – ДУЖЕ ЛЕГКИЙ У ПРИГОТУВАННІ.

Фото з відкритих джерел.

facebook