fbpx
Світ
Американські та європейські лідери стурбовані можливим затягуванням конфлікту між РФ і Україною на довгі роки. На порядку денному у політиків стояв мирний план, запропонований Італією – подробиці

США разом із Європейським Союзом та Великобританією ведуть дискусії щодо врегулювання військового конфлікту між Росією та Україною шляхом переговорів.

Про це повідомляють CNN і українські ЗМІ.

Американські та європейські чиновники стурбовані можливим затягуванням війни на довгі роки.

«В останні тижні офіційні особи США регулярно зустрічалися зі своїми британськими та європейськими колегами, щоб обговорити потенційні рамки припинення вогню та припинення війни шляхом переговорів», – повідомили джерела у CNN.

На порядку денному у політиків стояв мирний план, запропонований Італією. Він передбачає зобов’язання України щодо нейтралітету НАТО в обмін на певні гарантії безпеки та переговори між Україною та Росією щодо майбутнього Криму та Донбасу.

За інформацією CNN, США не вважають цей спосіб урегулювання конфлікту оптимальним. Також у виданні заявили, що адміністрація президента Байдена так і не визначилася, який план вони підтримують і що можна запропонувати українській стороні.

У той же час CNN зазначає, що поки неясно, чи ці дискусії перетворяться на остаточні переговори про врегулювання. Оскільки адміністрація президента США Джо Байдена все ще не бачить реальної перспективи для будь-яких дипломатичних проривів чи припинення вогню найближчим часом.

Двоє чиновників із НАТО заявили, що обидві сторони не бажають вести переговори на даному конфлікту та зосереджені на перемогах на полі бою, щоб посилити свою позицію у переговорному процесі.

«Але поки що немає жодних ознак того, що Україна здасться або що президент Росії Володимир Путін змінить те, що він робить в Україні. Як і немає жодних ознак того, що Путін готовий сумлінно вести переговори про припинення війни. Ми ще не знаємо, що може змінити думку Путіна», – сказав один чиновник з адміністрації Байдена.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.