fbpx

Андрій прийшов до тями і побачив, як машину разом із матір’ю охоплює полум’я. Вона в той момент ще була жива: “Моя мама була дуже красивою жінкою”

Андрій прийшов до тями і побачив, як машину разом із матір’ю охоплює полум’я. Вона в той момент ще була жива: “Моя мама була дуже красивою жінкою”.

“Побачив, як її охоплює вогонь”: 15-річний підліток із Чернігова втратив матір унаслідок ворожого обстрілу. Відео

У Чернігові 15-річний підліток на ім’я Андрій втратив свою матір через обстріл російських окупантів. Разом із нею він хотів виїхати з рідного міста, яке продовжує знищувати супротивник, але машина підірвалася на снаряді.

Хлопця викинуло із салону на землю, а жінка залишилася в авто. Свою історію українець розповів журналісту CNN (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Андрій прийшов до тями і побачив, як машину разом із матір’ю охоплює полум’я. Вона в той момент ще була жива.

Через обстріл підліток був поранений, але зміг відповзти з дороги і сховатися. Окупанти знову почали обстрілювати Чернігів ракетами, і місцеві жителі, почувши крики про допомогу та вибух автомобіля, спочатку сховали потерпілого, а потім вивезли його з міста.

Андрія перевезли до Львова, де доправили до лікарні з переломом ключиці та роздробленою п’ятою.

“Моя мама була дуже красивою жінкою. Вона любила чистоту та порядок. Ми з татом завжди ставилися до неї з розумінням та повністю підтримували. Я не знаю, як без неї жити”, – розповів хлопець.

За його словами, незважаючи на всі пережиті жахи, після закінчення війни він хоче повернутися до рідного Чернігова.

“Я хочу брати участь у його відновленні, тому що це моє місто. Я не знаю іншого. І мені дуже важко бачити, на що воно зараз перетворилося”, – додав Андрій.

Фото – скрін з відео

You cannot copy content of this page