fbpx
Україна
“Андрію, ви герой! Молимось за вас і Україну!”: Хливнюк, якого поранили російські “визволителі”, показав шрам на обличчі. Шанувальники так розчулились, що навіть почали писати вірші (фото)

“Андрію, ви герой! Молимось за вас і Україну!”: Хливнюк, якого поранили російські “визволителі”, показав шрам на обличчі. Шанувальники так розчулились, що навіть почали писати вірші.

Лідер українського гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк, який у березні отримав порaнення внаслідок мінoметного обcтрілу, показав шрам, який у нього залишився на обличчі. Шанувальники співака зауважили, що в його очах багато болю.

Хливнюк опублікував світлину на своїй сторінці в Instagram, не додавши до неї жодного підпису. На фото можна помітити шрам, який не видається глибоким на вигляд, на лівій частині обличчя музиканта, під оком.

У коментарях під світлиною прихильники Хливнюка дякували йому за службу та просили берегти себе.

“Ви для мене приклад, справді. Той хто показує наскільки потрібно в першу чергу бути людяним та сміливим. Що ви не так, як більшість акторів просто поховалися, ви справді одні з тих кого можу назвати героєм”, – написала одна з шанувальниць.

Своєю чергою під світлиною на сторінці гурту в Instagram люди ділилися віршами.

“Очі Андрія як очі моєї країни, сповнені болю, відваги й надії. Сповнені люті щоранку, щоночі. Також заплакані мамині очі. Їх зустрічаю у Польщі, в Європі, це найрідніші натомлені очі. Через кордони, хвилини, години. Я повернуся до тебе – Єдина!” – написала користувачка соцмережі.

Нехай Господь береже кожного захисника та захисницю і всю нашу неньку Україну!

Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page