fbpx
Україна
Анджеліна Джолі покинула Україну: як провела свій останній день зірка, та що запам’яталось найбільше

Анджеліна Джолі покинула Україну: як провела свій останній день зірка, та що запам’яталось найбільше

Американська акторка та посол доброї волі у справах біженців ООН Анджеліна Джолі, яка відвідала Львів та Борислав, покинула Україну. Видання Daily Mail пише, що вона поїхала 2 травня.

Повідомляється, що перед своїм від’їздом знаменитість заїхала до дитячого будинку, який знаходиться “за 90 хвилин їзди від Львова”. Члени її команди підписали документи щодо нерозголошення деталей цього візиту. Поїздка до дітей в останній день перебування в Україні не розголошувалась з міркувань безпеки.

Джолі висловилася про візит до України в період війни та заявила, що її приємно здивувала стійкість та мужність українського народу. Анджеліна зазначила, їй було “важко бачити, який вплив війна має на ціле покоління українських дітей”.

Акторка приїжджала з особистим фотографом, який знімав її під час інших зустрічей, а потім надав для соціальних мереж кадри, які Джолі відібрала особисто.

Нагадаємо, Джолі відвідала Україну з важливою метою – допомогти українцям. Відомо, що ще у перші дні війни вона висловилася проти вторгнення РФ у незалежну Україну та закликала зупинити війну. Разом із колегами з ООН у справах біженців Анджеліна займається організацією допомоги українцям, які змушені були покинути свої домівки через російську агресію.

“Як і багато хто з вас, я молюся за людей в Україні. Я і мої колеги з Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців зосереджені на тому, щоб зробити все можливе для забезпечення захисту біженців у регіоні. Ми вже бачили повідомлення про втрати та людей, які почали залишати свої домівки у пошуках безпечних місць. Ще зарано говорити, що може статися, але значення цього моменту для народу України та для міжнародного правопорядку неможливо переоцінити”, – написала зірка в перші дні війни в Україні.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео