fbpx

Anonymous “злили” наказ в.о. міністра оборони РФ: користувачі побачили в цьому доказ зникнення Шойгу. Слава Україні!

Anonymous “злили” наказ в.о. міністра оборони РФ: користувачі побачили в цьому доказ зникнення Шойгу. Слава Україні!

Хакери Anonymous “злили” наказ в.о. міністра оборони РФ щодо створення фейків про нібито нелюдське ставлення до полонених окупантів з боку українських військових. Опублікований документ не лише спростовує тези про жорстокість “нацистів” в Україні, а й є ще одним опосередкованим доказом зникнення міністра оборони Росії Сергія Шойгу.

Наказ про сплановану дискредитацію українських воїнів підписав такий собі Булгаков. Документ було опубліковано у Twitter Anonymous.

“Витік документа з Росії з вимогою знімати пропагандистські ролики, аби дискредитувати ставлення українських силовиків до військовополонених”, – підписали документ хакери.

Згідно тексту оприлюдненого документу, у Росії занепокоєні тим, що деморалізовані шаленими втратами російські окупанти все частіше почали здаватися в полон українським військовим. Таку тенденцію в російському Міноборони пояснюють інформацією про нормальне ставлення українців до військовополонених.

Тож в.о.міністра оборони РФ Булгаков наказав “розробити і поширити серію відеоматеріалів з демонстрацією нелюдської поведінки військовослужбовців ЗСУ та націоналістичних формувань на території України стосовно полонених, що виявили добровільне бажання здатися в полон”, – зазначено у наказі.

Також там йдеться про цілеспрямовані дії на формування думки, що численні полонені окупанти, які на відео дають свідчення – то “актори”. Пропагандисти отримали також наказ спростовувати відправку строковиків на війну та нагадувати про начебто порушення Україною Женевської конвенції про поводження з військовополоненими.

“Саме цікаве з цього наказу , хто його підписав – во міністра оборони”, “Хм…. кто-то заметил кем подписан документ? В.о. министра обороны. Еще один из доказательств про Шойгу”, – пишуть підписники.

Зауважимо, що зазвичай повідомлення від міжнародного об’єднання хакерів з’являються в іншому Twitter-акаунті – Anonymous TV. Чи належить “анонімусам” ще й акаунт, на якому з’явився згаданий вище наказ – наразі невідомо.

You cannot copy content of this page