fbpx
Суспільство
Ану, вгадайте, скільки Порошенко витратив вже в цьому році на відпочинок у Франції? Сума досить кругленька…

Отже, Петро Порошенко відпочив у Франції на 700 тисяч гривень.

Лідер партії “Європейська солідарність” й екс-президент України Петро Порошенко сильно витратився на відпочинок у Франції цього року. Відпустка у Європі коштувала колишньому гаранту Конституції 712 038 гривень. Джерело

Про це стало відомо з даних, опублікованих в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відзначається, що Петро Порошенко задекларував витрати на туристичні послуги у Франції у 2020 році, які склали склали 514 621 гривню і 197 417 гривень.

Порошенко відпочив у Франції на 700 тисяч гривень – документ

Джерело нагадує, у 2018 році Порошенко провів різдвяну відпустку на Мальдівах. За підрахунками журналістів проекту «Схеми», Порошенко витратив на відпустку щонайменше 500 тисяч доларів.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петро Порошенко знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраді під час підписання Мінських угод.

Також, раніше були названі найбільш злісні прогульники в Раді. Серед яких виявився і п’ятий президент України Петро Порошенко.

Читайте також: ЧОМУ ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ПРИЙШЛА ДО ПАПИ РИМСЬКОГО В ЧОРНОМУ: ПОЯСНЕННЯ

Фото з відкритих джерел.

facebook