fbpx
Breaking News
Я вже розповіла про весілля всім своїм подружкам і родичам, попередила дружок, якого кольору сукні їм слід зшити. Мої батьки теж по серйозному готуються до святкування. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне тисячу питань
Ще раніше, мені попався в інтернеті цей незвичний рецепт налисничків. І ось, сьогодні, на масляну я таки їх приготувала. І ви знаєте, жалію, що не зробила цього раніше. Дуже смачно!
Я взагалі не розумію, навіщо він йому здався і чому винна весь час я. Таке відчуття, що йому нічого взагалі не потрібно, хоча до РАЦСу він мене повів, не я його потягла, і рішення народити дитину було спільним. А тепер я вічно в усьому винна
Мої батьки всім родичам та знайомим хвасталися, як вдало вийшла заміж їх дочка, а тим би лиш позаздрити. Та що там казати, я й сама колись думала, як же мені пощастило. У мене найкращий та найрозумніший чоловік на світі. Та все це закінчилось в один фатальний день
Як дізналася, що подарувала квартиру внучці, дочка перестала приходити
Суспільство
Ану, вгадайте, скільки Порошенко витратив вже в цьому році на відпочинок у Франції? Сума досить кругленька…

Отже, Петро Порошенко відпочив у Франції на 700 тисяч гривень.

Лідер партії “Європейська солідарність” й екс-президент України Петро Порошенко сильно витратився на відпочинок у Франції цього року. Відпустка у Європі коштувала колишньому гаранту Конституції 712 038 гривень. Джерело

Про це стало відомо з даних, опублікованих в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відзначається, що Петро Порошенко задекларував витрати на туристичні послуги у Франції у 2020 році, які склали склали 514 621 гривню і 197 417 гривень.

Порошенко відпочив у Франції на 700 тисяч гривень – документ

Джерело нагадує, у 2018 році Порошенко провів різдвяну відпустку на Мальдівах. За підрахунками журналістів проекту «Схеми», Порошенко витратив на відпустку щонайменше 500 тисяч доларів.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петро Порошенко знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраді під час підписання Мінських угод.

Також, раніше були названі найбільш злісні прогульники в Раді. Серед яких виявився і п’ятий президент України Петро Порошенко.

Читайте також: ЧОМУ ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ПРИЙШЛА ДО ПАПИ РИМСЬКОГО В ЧОРНОМУ: ПОЯСНЕННЯ

Фото з відкритих джерел.

Related Post

facebook