fbpx
Україна
Арестович назвав міста України, де не варто нехтувати найближчі дні повітряною тривогою: “Ось у ці 4 доби точно не ігноруйте. Ховайтеся, далі від гріха. Різне може бути”

Арестович назвав міста України, де не варто нехтувати найближчі дні повітряною тривогою: “Ось у ці 4 доби точно не ігноруйте. Ховайтеся, далі від гріха. Різне може бути”

Російські окупанти продовжують “визволяти” наші міста. Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович закликав українців найближчим часом ні в якому разі не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

В ефірі ютуб-каналу “ФЕЙГИН LIVE” Арестович порекомендував громадянам обов’язково йти в укриття під час повітряної тривоги 20 – 23 червня. Зокрема, тим, хто живе у Києві, у тому числі на Печерську.

Радник голови Офісу Президента, розповів, що у Кремлі анонсували удaри по “центрах ухвалення рішень” через знищення нафтових веж у Чорному морі. Це буцімто розв’язало окупантам руки.

“Це просто гарна фраза. Особливо кмітливі люди запитали: “А раніше що? Були зв’язані руки? В Бучі, чи коли по 100 ракет за добу запускали по Україні на початку війни?”– додав Арестович.

За його словами, у майбутньому буде видно, чи насправді окупанти обстрілюватимуть Київ. Тому Арестович закликав обов’язково спускатися в укриття 20 – 23 червня.

“Ось у ці 4 доби точно не потрібно нехтувати. Ховайтеся, далі від гріха. Різне може бути”, – додав радник голови ОП.

В яке місто полетять ракети росіян – невідомо

Арестович зауважив, що війна – це двосторонній процес. Тобто окупаційні війська стріляють по українських позиціях, а ЗСУ – по їхніх.

“Потрібно розуміти, що небезпека існує цілком реальна, тож потрібно бути обережними в усіх містах. Невідомо, куди полетить, але Київ у тому числі”, – зазначив радник голови ОП.

Фото – скріншот з відео