fbpx
Україна
Арестович назвав терміни звільнення ЗСУ Херсону: за його заявою, це станеться досить швидко – справа тижнів: “Зайчики побіжать всього через дві ниточки”

Арестович назвав терміни звільнення ЗСУ Херсону: за його заявою, це станеться досить швидко.

Запорука успіху у звільненні Херсона – це незручне для окупантів розташування міста на правому березі Дніпра, по якому наступатимуть Збройні сили України, вважає Олексій Арестович.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив про те, що Херсон скоро буде звільнено, і розповів, як саме це буде відбуватиметься.

За словами Арестовича, “херсонське угруповання ворога приречене” – окупант не зможе утримати плацдарм на правому березі, оскільки угруповання забезпечується по “двох нещасних нитках” – Новокаховській дамбі та Антонівському мосту.

“Одного разу хутровий звір підбереться до Херсона з двох боків – з півдня і півночі. І буде створена ситуація, коли зайчики побіжать всього через дві ниточки”, – сказав радник глави ОП увечері 2 липня в ефірі Фейгін Live.

За словами Арестовича, ЗСУ вирішуватимуть, як саме звільняти область.

Є два варіанти.

По-перше, не дати ворогові переправитися “і покласти всіх” на цих ниточках.

Другий варіант – дати їм вийти і тиснути далі.

Арестович припустив, що Херсон буде звільнений вже в серпні.

“Але в будь-якому випадку місто буде звільнено. У цьому можна не сумніватися абсолютно. Вони думають стати в оборону до середини серпня. Але ми не дамо їм стати в оборону і провести референдум теж не дамо”, – розповів Арестович.

Радник глави ОП додав, що “п’ять американських Хімарсів” повністю вирішать долю Херсонської області.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.