fbpx
Україна
Астролог поділилася своїм баченням щодо окупації міста, яке під прицілом “сусідів” кожного дня: “Це місто живуче, і має силу відновлення! Тримаємо кулачки!”

Астролог поділилася своїм бачення щодо окупації міста, яке під прицілом “сусідів” кожного дня: “Це місто живуче, і має силу відновлення! Тримаємо кулачки!”

Наталія Власенко розповіла, чи буде окуповано Харків.

Астролог Наталія Власенко склала прогноз для Харкова і визначила, що чекає на це українське місто вже найближчим часом.

За словами експерта, в Харківській області зберігається складна ситуація. Там є великі руйнування і зміни. До кінця січня у жителів може бути відчуття безнадійності, труднощі, майно людей може бути зруйновано.

При цьому астроексперт заспокоїла українців, що російські загарбники не зможуть окупувати це місто і область.

“Повністю область не захоплять! Так, швидше будуть намагатися просуватися з вересня десь, але потім все загальмується. Можливо буде нова збоя, щоб не дати їм йти по землі”, – написала Власенко на своїй сторінці в Instagram.

“Місто руйнують потихеньку кожен день… але якщо повернутися в 1654 рік, подивитися транзити планет, які не змінювалися протягом року, то саме місто під захистом заслуг людей, які там жили. Карма міста, так би мовити. Він не був зруйнований в минулу війну і в цю не буде містом-примарою. Це заслуги благочестя і прабатьків міста. Він живучий і має силу відновлення по енергіях, значить тримаємо кулачки”, – підсумувала Власенко.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua