fbpx
Україна
Аваков: “Пустять і будуть раді”, якщо вони будуть пішки або на своїх автомобілях. Дехто хотів ще полежати на пляжі. Тепер ці громадяни хочуть за рахунок держави повернутися додому “.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, в Києві 31 з 34 інфікованих громадян повернулися з-за кордону.

В ніч з 27-го на 28 березня авіасполучення в Україні буде припинено. Про це 25 березня попередив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, інформує сайт МВС.

“Наполягаю, щоб авіасполучення було припинено. І в ніч з п’ятниці на суботу воно буде припинено. Президент давав час на повернення додому, однак дехто хотів ще полежати на пляжі. Тепер ці громадяни хочуть за рахунок держави повернутися додому. В Києві, наприклад, з 34 інфікованих 31 – це туристи, які повернулися з інших країн “, – сказав міністр.

Він зазначив, що громадян, які повертаються в Україну,  “пустять і будуть раді”, якщо вони будуть пішки або на своїх автомобілях.

“Всі, хто прибув і ще буде прибувати, – всі перевіряються лікарями: візуально, температурний скринінг і швидкі тести. Але тут ми повинні говорити, що швидкі тести не дають повної картини. Якщо людина заражена тільки що, то цей тест нічого не покаже. Він показує активність на п’ятий – десятий день. Таким чином, ми все одно ризикуємо “, – попередив Аваков.

Станом на 24 березня в Україну, за даними МЗС, з-за кордону повернулося 78 592 українця.

Джерело: “Гордон”, МВС

Фото – liga.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page