fbpx

Автори легендарного хіта “Доброго вечора, ми з України” випустили трек про перемогу над Росією

Автори легендарного хіта “Доброго вечора, ми з України” випустили трек про перемогу над Росією

Творці популярного хіта “Доброго вечора, ми з України”, ді-джеї з Кременчука PROBASS ∆ HARDI (Артем Ткаченко та Максим Мокренко) випустили трек про перемогу над Росією. Новий хіт, який носить назву “Настане день – закінчиться війна” і чудово підбадьорює дух українського народу, має лише одну фразу.

Відповідне відео було опубліковано на офіційному YouTube-каналі гурту. Зазначимо, що вокалісткою треку виступила співачка Anna Bulat.

“Настане день! Він уже близько! Я відчуваю! Я бачу це! Я чую, як ми святкуємо нашу перемогу! Весь світ чує це! Ми сильні, ми мужні, українці неймовірні. Кожен із нас робимо для цього все, що потрібно і зробить ще більше та ще, а потім ще більше!”, – написав на особистій сторінці в Instagram PROBASS.

На опублікованому відео показані кадри мирних міст України, якими вони були до війни, а також продемонстрували наслідки вторгнення російських військ на українську територію та народ нашої країни, який бореться та захищає свою Батьківщину.

“У нас багато землі, урожай соняшника буде рекордним! Ми знаємо всю правду! Правда, знає нас! З нами Бог! Слава Україні, слава нації, слава ЗСУ!”, – додав PROBASS.

Зазначимо, що PROBASS ∆ HARDI є авторами легендарного хіта “Доброго вечора, ми з України”, який став неймовірно популярним серед воїнів ЗСУ, політиків та звичайних українців. Трек було випущено ще у жовтні 2021-го.

Популярність хіт отримав після початку повномасштабної війни. Фразу з пісні, яка належить музикантові гурту “ДахаБраха” Марко Галаневич, почав популяризувати голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, починаючи свої прямі трансляції словами “Доброго ранку, день чи вечір! Ми з України”.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page