fbpx
Суспільство
Бабусю кинуть за ґрати через субсидію: ось так працює “монетизація” від Реви

Обіцяна монетизація субсидій для українців на практиці діє якось зовсім не так, як очікувалося.

Замість того, аби компенсувати витрати, отримати реальний термін за “незаконну соціальну знижку” можуть навіть пенсіонери. Джерело

Це в той час, коли міністр соціальної політики Андрій Рева заспокоював минулого року кожного – мовляв, система працюватиме нормально.

На це звернув увагу на сторінці у Facebook юрист Михайло Шнайдер.

“За минулий місяць Андрій Рева “Запрацював” 51 тисячу 168 гривень. А тим часом в Тернопільській області, правоохоронці відкрили Кримінальне провадження за фактом незаконного отримання субсидії 67-річної пенсіонерки.

Жінці загрожує обмеження волі на строк до трьох років. Тільки вдумайтеся в це.

У мене просто немає ні слова. Як же все-таки мав рацію Віктор Гюго. Рай багатих дійсно створений з пекла бідних”, – зазначив Шнайдер.

Читайте також: Українцям розповіли про нові строки подачі показання лічильників: жити стане трішки легше

В декларації міністра також, до речі, можна знайти багато цікавого. Приміром, у графі нерухомості Рева чомусь не вказує дату придбання та вартість.

Приховує номери і реєстрації свого незавершеного будівництва, зазначаючи, що це “конфіденційна інформація”.

Хоча електронні документи – це якраз той випадок, де про таємниці від народу не може бути й мови.

Заробітна плата, пенсійні виплати, солідні готівкові рахунки у комерційних банках, все це дало йому можливість відпочивати за кордоном (приміром на елітних курортах Ізраїлю), повернутися звідти із засмагою, схудлим та повними щастя очами – це поки всі інші навіть не знають, коли дозволять собі відпустку, і чи дозволять взагалі.

Порівняно із ціновою політикою на тарифи для населення, вартість продуктів та одягу у магазинах, різниця між рівнем життя чиновника та простого українця відчутна одразу.

Related Post

facebook