fbpx
Світ
Бачив небо різного кольору, але таким вперше! Дивина та й годі!: в США зафіксували незвичайне явище. Місцеві жителі спантеличені від побаченого (фото, відео)

Бачив небо різного кольору, але таким вперше! Дивина та й годі!: в США зафіксували незвичайне явище. Місцеві жителі спантеличені від побаченого.

У США зафіксували страшне природне явище. Небо в Південній Дакоті набуло зловісного відтінку зеленого кольору. Таким воно стало, коли увечері у вівторок, 5 липня, сильні шторми наблизилися до Су-Фолсу. У деяких районах швидкість вітру досягала 61 км на годину.

Національна метеорологічна служба (NWS) заявила, що погода була частиною дерехо – серії пов’язаних штормів, зі швидкістю вітру 36 км на годину. Кадри грозових хмар з’явилися в мережі.

За словами метеоролога NWS Корі Мартіна, візуальний ефект був викликаний червоним світлом заходу сонця, що реагує з блакитними краплями води всередині грозових хмар.

“Гроза зазвичай трапляється ближче до вечора, коли небо набуває легкого червонуватого відтінку, а кут нахилу сонця повільно починає наближатися до горизонту. Частинки в грозових хмарах значної глибини і вмісту води будуть в основному розсіювати синє світло. Коли червоне світло, розсіяне атмосферою, освітлює блакитні краплі води/льоду у хмарі, вони світяться зеленими”, – зазначив експерт.

Також метеорологи стверджують, що для досягнення такого кольору в хмарі потрібна величезна кількість води, що означає наявність значної кількості граду. Опади справді випали у деяких регіонах. Град був розміром із тенісний м’ячик.

Крім того, за даними PowerOutage.US, понад 28 000 жителів Південної Дакоти залишилися без електрики через ураган.

Місцеві жителі були спантеличені.

“Ніколи не бачив нічого подібного”, “Зелене небо з поєднанням синього в Сіу-Фолс, Південна Дакота”, “Колір неба Су-Фолс нереальний”, “Неймовірна зелень з вітровим мішком дерехо, що рухається через Су-Фолс раніше”, – написали користувачі Twitter.

Фото – скріншот з відео