fbpx

Багато золота та хутра: Як виглядає резиденція Медведчука на Закарпатті. Територія резиденції становить понад 120 га. Там є кілька будинків, ставки та відгороджена парканом гірська річка (фото)

Багато золота та хутра: Як виглядає резиденція Медведчука на Закарпатті. Територія резиденції становить понад 120 га. Там є кілька будинків, ставки та відгороджена парканом гірська річка.

Журналісти побували у резиденції політика Віктора Медведчука, яка розташована на Закарпатті у селі Жденієво. Як виявилося, на території багато будинків, ставки, але найголовніше – кількаповерховий дерев’яний палац.

Територія резиденції становить понад 120 га. Там є кілька будинків, ставки та відгороджена парканом гірська річка. Крім того, там розташований кількаповерховий дерев’яний палац, на першому поверсі якого стоїть радянський автомат “Газована вода”.

У вітальні – картини, метрові люстри, золоті елементи декору, а також великий камін із зеленого мармуру, темного дерева та позолоти. Настільний годинник від Soher – від 300 тисяч гривень та дуже багато хутра.

На території маєтку є басейн і джакузі, звідки відкривається панорамний вид на ліс та гори. Медведчук має спортзал, масажний кабінет, спа-зону та окрему сауну.

На території є ще один будинок – гостьовий. Там є кілька обідніх зал, зон для відпочинку та спальних кімнат. Багато оздоблення з мармуру та шкіри бурих ведмедів.

Що ви думаєте з цього приводу?

You cannot copy content of this page