fbpx
Україна
Білорусь воюватиме, але не з Україною: відомий український астролог розповів, як Лукашенко здивує Путіна і назвав дату, після якої на фронті станеться перелом ситуації на користь України. Але одна негативна тенденція збережеться

Астролог Влад Росс назвав дату, після якої на фронті станеться перелом ситуації на користь України.

Росії необхідно втягнути білоруську армію у війну, заручившись її підтримкою, і Путін буде всіляко вмовляти Лукашенка відправити його війська в Україну, проте батька неприємно здивує господаря Кремля. Про це розповів відомий український астролог Влад Росс.

За його словами, Путіну білоруські війська потрібні в якості “гарматного м’яса” у війні з Україною.

– Путін буде переконувати Лукашенка вступити у війну. Він має намір 15 тисяч військовослужбовців армії Білорусі, які зараз знаходяться біля українсько-білоруського кордону, використовувати як “гарматне м’ясо” у війні з Україною. Путіну потрібно якимось чином прибрати з основних ділянок фронту на Донбасі українські війська, змусивши їх відволіктися на інший напрямок, – зазначив Росс.

Однак Лукашенко, на думку астролога, буде петляти і відмовлятися вступати у війну, оскільки остерігається, що, повернувшись з війни, вони влаштують переворот у Білорусі.

– Тому Лукашенко і далі буде створювати видимість підготовки до нападу на Україну, готувати окопи. Але, посудіть самі, для чого риються окопи – для того, щоб оборонятися, а не нападати. Навіщо білорусам рити окопи, якщо вони нападуть? Все говорить про те, що Лукашенко ніколи за жодних обставин не направить білоруські війська в бік України, – підкреслив Влад Росс.

Єдине, що, за словами астролога, Лукашенко “віддав на розтерзання російської армії”, – це територію Білорусі, яку Росія могла використовувати як плацдарм для нападу в лютому, і з якої постійно по українських містах запускаються російські ракети. Ця тенденція збережеться, вважає Росс.

Втім, надалі, за прогнозом Влада Росса, може скластися вельми несподівана і цікава ситуація.

По-перше, астролог вважає, що саме через територію Білорусі буде налагоджений експорт українського зерна.

– Українське зерно може залізницею через Білорусь переправлятися в порти Литви або Латвії, а далі – за місцем призначення, тобто в країни Близького Сходу, Африки. З Білорусі частково можуть бути зняті санкції, наприклад, із білоруського калію – Лукашенко може поміняти зерно на калій, – зазначив Влад Росс.

По-друге, астролог прогнозує, що між Україною і Білоруссю почнеться зближення, і точно не буде конфлікту.

– Лукашенко знає, що Путін програв війну, який сенс йому ризикувати? Якщо він не відправив білоруські війська на війну, навіть коли росіяни стояли під Києвом, в Бучі та Ірпені, то зараз він, тим більше, цього не зробить, – запевнив Росс.

Астролог також вважає, що на Путіна чекає неприємний сюрприз – раптово білоруська армія роверне свої багнети проти Росії.

– Якщо кудись Лукашенко і направить свої війська, то тільки проти російських військ, щоб їх зрештою здолати. Станеться це тоді, коли Україна почне перемагати. Це в стилі Лукашенка, – прогнозує Росс.

Астролог вважає, станеться цей раптовий кульбіт Лукашенка уже незабаром – цього літа.

– Я майже на 100% впевнений, що на Україну Лукашенко не нападе. Зате, якщо буде зручний момент, щоб напасти на російську армію і здолати її остаточно, він ним скористається. І станеться це після корінного перелому ситуації 1 серпня, коли на небі зійдеться Марс, планета війни, і Уран, планета повного перевороту ситуації, коли ЗСУ підуть у контрнаступ, – резюмував Влад Росс.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.