fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Шоу-бізнес
Більше не впізнає людей і свою родину: за  словами його юної дружини, відомого актора навмисне довели до такого стану.

Відомий актор Армен Джигарханян перестав впізнавати людей.

За словами його молодої дружини, актриси Віталіни Цимбалюк-Романівської, чоловіка довели до такого стану, щоб він знову воз’єднався зі своєю колишньою жінкою Тетяною Власовою.

Про це вона заявила під час шоу “Пусть говорят”, передають “Надзвичайні новини”. За її словами, він також перестав впізнавати свою сім’ю.

“Він не впізнає людей і не знає, що відбувається. Його довели до такого стану навмисне”, – заявила Цимбалюк-Романовська.

При цьому сама Власова вважає, що в усьому винна Віталіна. А Цимбалюк-Романовська стверджує, що Армена Борисовича у неї “забрали” люди, які хочуть заволодіти всіма його грошима і майном.

Читайте також: ПРИГОТУЙТЕ РІДНИМ РИБНУ СОЛЯНОЧКУ В ДУХОВЦІ! ДУЖЕ СМАЧНО, КОРИСНО, СИТНО! ЛЕГКО І ШВИДКО ГОТУЄТЬСЯ, ПРЕКРАСНА АЛЬТЕРНАТИВА ЗВИЧНИМ ПЕРШИМ СТРАВАМ.

Related Post