fbpx
Шоу-бізнес
“Бiля нього мені стaє жаpко”: Тіна Кароль вперше пояснила, які відносини пов’язують її з молдавським красенем Даном Баланом(відео)

Українська співачка Тіна Кароль пояснила, які відносини пов’язують її з молдавським красенем Даном Баланом. За матеріалами

Тіна Кароль познайомилася з відомим молдавським виконавцем Даном Баланом на зйомках проекту Голос країни. Шанувальники відчували незвичайну хімію, яка відбувається між артистками, і спостерігали за їх фліртом, тому незабаром заговорили про таємний роман двох зірок. Самі ж Балан і Кароль в бесідах з журналістами всіляко намагаються ухилитися від питань про відносини.

Читайте також:В ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ Я, ЗРОБИЛА МАКІЯЖ, ЗАЧІСКУ, ОДЯГЛА СУКНЮ І ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕ ТА! НЕ ТА СУКНЯ! І ТОДІ Я ВСЕ ЗРОЗУМІЛА. МІЙ ЧОЛОВІК НЕ ЕКОНОМИВ ЗАРАДИ МЕНЕ, ВІН ЕКОНОМИВ НА МЕНІ!

Однак в бесіді з Катею Осадчою для Світського життя Тіна Кароль спробувала пояснити, що ж означає їх колаборація на шоу Танці з зірками. Раніше Балан запросив українську артистку разом виконати його пісню Додому .

«Поки що рано говорити, що означає ця пісня – залицяння або просто колаборація двох талановитих людей. Він талановитий композитор, співак, артист. Подивимося, поки що чогось більшого, ніж квіти, Голосу країни і моїх гарбузів не було », – пояснила Тіна Кароль.

«Ну, безумовно, він красень. Він височенний, на нього дивишся, так: «Ох». Відчуваєш себе маленькою, що непогано для кожної дівчини. Соромлюся я, я не знаю. Або мені жарко », – прокоментувала Кароль.

You cannot copy content of this page

facebook