Блискучий астролог з Америки Джордан Максвелл, якому схильні довіряти тисячі людей, дав прогноз на найближчі 18 місяців: неймовірна біда загрожує людству. Це не передбачення й пророцтво, а скоріше науковий розрахунок. Просто не хочеться вірити, вже у жовтні-листопаді 2022 року

Блискучий астролог з Америки Джордан Максвелл, якому схильні довіряти тисячі людей, дав прогноз на найближчі 18 місяців.

Треба зазначити, що це не передбачення й пророцтво, а скоріше науковий розрахунок.

Неймовірна біда загрожує людству вже у найближчі 18 місяців. Так стверджують багато провидців та астрологи. Серед них і американський письменник-дослідник Джордан Максвелл.

Усе своє життя він розвивав теорію, за якою всі релігії світу беруть за основу астрономічні події. Так звана астротеологія пояснює всі події, що відбуваються на Землі, становищем та впливом на нас планет та сузір’їв.

Ймовірно, тому майбутнє людства можна передбачити, вивчаючи окультні чи приховані науки, на яких справді знаються одиниці та й то під питанням.

Д. Максвелл, автор книг про знання стародавніх цивілізацій, дійшов приголомшливого висновку.

Астрологія – це серйозна наука нарівні з фізикою та хімією. Але її свідомо називають лженаукою і витісняють не лише зі шкільного навчання, а й із нашого з вами життя. Сильні цього світу захопили монополію на сакральні знання і тримають їх у секреті, щоб і далі зберігати владу над людством. Вони мають план, і він не включає нас.

Ось саме за становищем світил на небосхилі 2022 року Джордан Максвелл дійшов висновків, у які просто не хочеться вірити!

Вчений упевнений, що лише невеликій групі обраних доступна неймовірна астрологічна інформація та технології, про які ми навіть не мріяли. Все тому, що їх ретельно приховують від решти населення. Вчені та політики із закритого суспільства мають колосальні знання. Але їм вигідно зберігати все в секреті.

Взяти хоча б архів Ватиканської бібліотеки, куди просто неможливо потрапити звичайній людині. Які напрацювання та матеріали минулих століть так старанно ховаються під грифом «Секретно»?

“Новий порядок навіки” – ця багатозначна фраза неспроста повторюється і на звороті Великого друку Сполучених Штатів, і на кожній американській купюрі. Ймовірно, що таким чином насаджується думка, що старий порядок перетікає в новий і залишається на віки вічні.

У ХІХ столітті люди жили в середньому близько 40 років. З розвитком цивілізації люди почали жити майже вдвічі довше. Цей факт тішить не всіх, як з’ясувалося. Схоже, у них є план А та план Б, як відрегулювати чисельність населення до зручної для них кількості. Як вже спрацювали штучно створені хвороби, поки що не цілком зрозуміло.

Аналізуючи таємні знаки стародавніх емблем та шифрів, а також застосовуючи астрологію, Д. Максвелл навчився прогнозувати майбутні події.

Так, він передбачив події 11 вересня у США, війну в Іраку, нищівний ураган «Катріна» 2005 року, що призвів до затоплення міста Новий Орлеан. Мало того, езотерик знав про пандемію за кілька років до її появи.

Максвеллу можна довіряти, переконані тисячі людей.

Що ж саме передрік американський астролог?

На відомому американському тв-шоу Джордан Максвел оголосив, що у жовтні-листопаді 2022 року людська раса, ні багато ні мало, повністю зупинить свою звичну діяльність. Астролог стверджує, що це стосуватиметься всіх країн на планеті без винятків і буде пов’язано з вогнем.

удь-які контакти обірвуться, інтернет та мобільний зв’язок будуть зруйновані. Хаос і розруха прийдуть на землю на цілих півтора року, оскільки у цей час метафорично править бог війни.

Наріжним каменем для людства також стане відсутність прісної води. Неясно, чи це результат потужної природної аномалії, чи наслідки військових дій. Ні політика, ні економіка країн не спричинять всіх цих змін.

У цей час люди побачать настільки чудові природні явища, яких раніше ніколи не бачили. Однак чудеса в небі можна пояснити з наукового погляду.

Коли ж Бог змилуеться над людством?

За теорією амриканського астролога, всі ці біди вимагатимуть створення потужного світового уряду, здатного взяти ситуацію під контроль. За роль лідера будуть боротися найсильніші країни. Без перебільшення це буде битва добра зі злом. Від того, хто переможе, залежить подальша доля нашої цивілізації.

Чи перетворимося ми на цифровизоване та контрольоване суспільство? Чи станемо повністю вільними, де лише Бог вирішуватиме долю кожного з нас?

Віримо у краще, нам залишається тільки це.

Будемо сподіватися, що знаменитий віщун цього разу помилився в розрахунках, і віримо: що б не трапилося – це буде на благо людству і Україні зокрема.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.