fbpx
Суспільство
Бог допомагає у тиші: ось чому не варто ділитися планами на майбутнє

Віра – потужний інструмент в житті людини. Навіть коли здається, що немає виходу і все йде погано – не втрачайте віри і тоді сприятливий час і події не увійдуть у ваше життя.

Бог завжди вислуховує ваші прохання, і те, що обіцяно вам, обов’язково станеться – нехай через 1, 3, 5 або більше років, але станеться. Джерело

Ви, можливо, вже забудете про свої бажання, і надія почне гаснути, але в глибині душі ви ніколи не здастеся, тому що Бог не дозволить надії померти в серці, про яку Він піклується.

Це складно прийняти, іноді навіть боляче, але ви повинні знати, що ніякі зусилля не бувають марними.

Віруючі переконані, що Бог справедливий, але, як відомо, щастя любить тишу і тому не варто розповідати про свої плани направо і наліво.

Він допомагає відновлювати справедливість в житті і звертає зло в добро. Він знайде спосіб втілити ваші мрії і проекти в життя, якщо ви попросите його про це у тихій молитві без свідків.

Читайте також: Я двічі вдiвeць, до цього часу не можу прийти в себе, прокидаюся вночі і йду в дитячу

Все зміниться, коли ви найменше цього очікуєте, і ви будете вражені досконалими Божими планами. Ви отримаєте благословення, ви посміхнетеся і подякуєте Бога.

Раніше повідомлялося, що якщо в твоєму житті почалася “чорна смуга” цей потужний даоський ритуал допоможе позбутися всіх проблем.

“Перехід мосту” – це ритуал з давньої практики фен-шуй. Завдяки йому можна організувати перехід до нового, щасливого життя і налагодити контакт зі своїм Ангелом-Хранителем.

facebook