fbpx
Світ
Борис Джонс прийшов на бенкет у Східній Африці з красунею дружиною, яка приголомшила всіх неймовірно розкішним образом. І одразу ж уточнимо, сам Борис також дуже стильний (фото)

Борис Джонс прийшов на бенкет у Східній Африці з красунею дружиною, яка приголомшила всіх неймовірно розкішним образом. І одразу ж уточнимо, сам Борис також дуже стильний.

Керрі Джонсон обрала для свого виходу гарний вечірній образ.

Вчора, 23 червня, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і його дружина Керрі Джонсон відвідали бенкет глав урядів Співдружності, який проводив президент Руанди Поль Кагаме у Кігалі.

Для такої події Керрі підібрала вишуканий вечірній образ. Вона підкреслила струнку фігуру чорною елегантною сукнею з розрізом. Взула жінка чорні замшеві туфлі на шпильках.

Аутфіт пані Джонсон доповнила розкішним намистом і таким самим браслетом із зеленим камінням. Керрі уклала волосся у гарні локони і зробила ніжний макіяж.

Друг України Борис Джонсон також мав елегантний вигляд. На ньому був чорний класичний костюм, біла сорочка, чорний метелик і чорні туфлі.

 

Фото взяті з вільних джерел