fbpx

“Брати-поляки, ви – неймовірні!”: хлопчина, який шукав роботу в Польщі, щоб фінансово допомогти батькам, що залишилися в Україні без роботи, став зіркою соц мереж і не тільки

“Брати-поляки, ви – неймовірні!”: хлопчина, який шукав роботу в Польщі, щоб фінансово допомогти батькам, що залишилися в Україні без роботи, став зіркою соц мереж і не тільки.

16-річний хлопець з Кривого Рогу Тимофій Карч через війну виїхав до Польщі. В Україні його батьки тимчасово залишилися без роботи, тож підліток вирішив влаштуватися на роботу за кордоном, але через вік зіткнувся з труднощами працевлаштування. Зрештою підліток вирішив знайти собі роботу через соцмережі. На його публікацію відгукнулися сотні людей. Зараз Тимофій вже працює.

16-річний Тимофій до війни займався хокеєм, вивчав іноземні мови та жив у мирній Україні у рідному місті президента України Володимира Зеленського Кривому Розі. При першій можливості, батьки відправили сина до Польщі. Там його прийняли у невеличкому польському містечку Хелм.

Він мешкає зі знайомими в одному помешканні. Там Тимофій продовжив навчання у школі, а у вільний від навчання час вирішив заробляти собі на життя. Через вік, з пошуком роботи виникли труднощі, тож Тимофій польською мовою звернувся по допомогу до користувачів фейсбуку.

“Приїхав до Польщі після того, як Росія напала на Україну. Мені повні 16 років. Я усвідомлюю, що я ще студент і не можу похвалитися багатим професійним досвідом. Однак, маю велике бажання допомогти своїй родині і фінансово допомогти батькам, які зараз в Україні. Моя рідна мова українська. Я дуже добре знаю російську мову. Розмовляю англійською, розумію німецьку, а наразі активно вчу польську мову. Шукаю роботу на неповний день, яку можна робити після школи вдень. Після закінчення школи я зможу більше працювати.

Я фізично сильна і стійка людина. Я можу бути корисним як фізичний працівник – для переїзду, підняття чогось. Я можу допомогти з доглядом за садом, прибиранням території, будівельними роботами. Я також можу бути корисним як працівник в комерційних об’єктах, громадського харчування та відпочинку.

Можу легко вивчити, швидко освоїти інструкції та мову, щоб я міг виконувати більш відповідальні та кваліфіковані роботи, наприклад, на складі або в салоні, залежно від складання, пакування та розпакування продукції, рахування та перевірки картону тощо.

Професійно займаюся спортом з 6 років – спочатку легка атлетика, а потім хокей із шайбою. Із задоволенням допоможу в тренуванні – навчу кататися на ковзанах, можу проводити загальні фізичні тренування…”, – написав Тимофій.

Його пост став хітом. Публікацію українського підлітка поширили понад 2 тисячі користувачів Мережі, а на його прохання про допомогу відгукнулися сотні людей.

“Друзі, дякую всім за участь, репости та коментарі. Я вже отримав багато пропозицій і зараз їх усі обробляю. Брати-поляки, ви – неймовірні!”, – написав Тимофій.

Хлопець порадився з батьками щодо роботи і вони разом обрали найбільш підходящу на цей момент для нього вакансію.

“Йому дуже багато запропонували – і переїзд до Франції, Німеччини, Великої Британії. Запропонували роботу в модельному бізнесі, працювати у літньому таборі, запропонували жити у Вроцлаві у родині, запрошували до волонтерських організацій, просто грошей накидали. Роботу він знайшов у тому ж місті, де тимчасово проживає. Він працює у людей на городі – це найбільш реальне, не потребує переїздів, він зараз у безпеці, ходить в школу. Тепер мій син має свої кишенькові гроші. Люди – неймовірні”, – розповіла ТСН мама Тимофія Юлія Карч.

Дякуємо вам, добрі люди. Ніколи не забудемо вашої доброти!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page