fbpx
Україна
Бруд і сльота замість снігу: погода протягом тижня зіпсується

Морозна погода протримається в Україні ще добу, зберігши сніговий покрив в незайманому вигляді. Але вже з вівторка із заходу в Україну прийде відлига , яка перетворить сніг в мокрий сніг, а іноді під час дощу. Джерело

І протягом усього наступного тижня сніжно-дощові хмари пройдуть із заходу на схід України. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так, у понеділок, 3 грудня, теплішати почне в західних регіонах України, а разом з відлигою прийдуть хмари з мокрим снігом і дощем. На заході і півдні України потеплішає місцями до + 2-4.

У частині центральних регіонів буде до +1 тепла. На решті території все ще збережуться невеликі морозу до 6-8 градусів нижче нуля. Опадів на решті території країни, крім західних областей, не прогнозують.

У вівторок, 4 квітня, дощі з мокрим снігом просунуться далі на схід України, заполонивши частина центральних регіонів. Разом з цим потеплішає до 0 + 2 градусів. На півдні України без опадів, до +5.

У центрі, на півночі і сході країни – так само без опадів, але також потеплішає до -1-3 замість попередніх -6-8.

Читайте також: МАРШРУТКА З ПАСАЖИРАМИ ПЕРЕКИНУЛАСЯ НА СЛИЗЬКІЙ ДОРОЗІ: ФОТО

У середу, 5 грудня, хмари з мокрим снігом і дощем змістяться в центр і на північ України. Стовпчики термометрів тут будуть коливатися в межах “замерзання і танення води”, тому погодний умови будуть досить складними.

На заході, півдні і сході країни без опадів. На південному сході від -1 до +1, на заході тепліше – до +2 тепла.

У четвер, 6 грудня, мокрий сніг з дощами прогнозують на більшій частині України. Виняток становитимуть лівобережжі і північний схід країни. Температурний режим збережеться на рівні попереднього дня.

0612

У п’ятницю, 7 грудня, хмари з мокрим снігом і дощем змістяться на південний схід України. На решті території країни опадів не прогнозують.

В цілому по Україні температурний режим збережеться на рівні попередніх днів. В окремих регіонах потеплішає на 1-2 градуси.

facebook