fbpx

Британська письменниця Джоан Роулінг відповіла Володимиру Путіну на його заяву про так звану культуру скасування, якої, на його думку, вона піддалася

Письменниця засудила дії путіна і закликала не займатися критикою Заходу.

Британська письменниця Джоан Роулінг відповіла Володимиру Путіну на його заяву про так звану культуру скасування, якої, на його думку, вона піддалася. Вона засудила його і заявила, що не йому займатися критикою культури скасування. Про це вона написала в twitter.

Так, путін заявив, що Джоан Роулінг піддалася культурі скасування і заявив, що нібито це зараз роблять на Заході по відношенню і до російської культури.

“Не так давно скасували і дитячого письменника Джоан Роулінг за те, що вона — автор книг, які розійшлися по світу сотнями мільйонів примірників, — не догодила шанувальникам так званих гендерних свобод. Сьогодні намагаються скасувати цілу тисячолітню країну, наш народ”, – заявив Путін.

Письменниця жорстко відповіла президенту рф, заявивши, що критикою краще не займатися тому у кого на руках тисяч невинних людей.

“Критикою західної культури скасування, мабуть, краще не займатися тим, хто в даний час вбиває мирних жителів, садить у в’язницю і отруює своїх критиків”, – відповіла Путіну письменниця.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page