fbpx
Україна
“Буде чорним як вугілля”: відома тарологиня по картах Таро чітко розшифрувала подальшу долю росії. А ще вона дала відповідь на дуже “хвилююче” питання усіх українців і не тільки: коли цей світ видихне з полегшенням. А якщо точніше, коли зірка путіна згасне

“Як би йому того не хотілося”: відома тарологиня по картах Таро чітко розшифрувала подальшу долю росії. А ще вона дала відповідь на дуже “хвилююче” питання усіх українців і не тільки: коли цей світ видихне з полегшенням. А якщо точніше, коли зірка путіна згасне.

За баченням Хомутовської, 2023 рік буде “чорним як вугілля” для країни-агресора.

Екстрасенс Людмила Хомутовська повідомила, що 2023 рік буде надскладним для Російської Федерації. Щодня там буде творитися таке, що в кінці кінців там буде повний крах.

“З наступного року у Росії кожен день буде “чорним”. На місце путіна прийде відома людина, але під новою “картинкою”. Він не буде європейсько налаштований, тож країна почне занепадати. Загалом у 2023 році в Росії розпочнуться бунти, буде зростання долара, буде велика економічна криза. Наприкінці 2023 – початку 2024 року деякі міста можуть від’єднатися від складу РФ. Там буде внутрішня війна”, – сказала Хомутовська.

Також вона дала відповідь на дуже “хвилююче” питання усіх українців і не тільки: коли цей світ видихне з полегшенням. А якщо точніше, коли зоря путіна згасне навіки вічні?

“Не можу сказати, що це “свято” станеться завтра. Але щось робитиметься, щоб його не стане на цьому світі. Чому я говорю “нібито”? Тому що, згідно з Таро, людина піде по шляху того з рожками.

Нам можуть сказати, що його “прибрали випадково” чи ще щось в цьому роді. Але насправді це буде великого роду обман”, – додала екстрасенс.

Фото – скріншот з відео