fbpx
Суспільство
“Будьте максимально пильними, благими намірами – дорога в пeклo”, – українців попередили про масштабну циганську аферу

Українці настільки добродушна нація, що подекуди саме через свою сердечність потрапляють до лап шахраїв.

Найбільше мріють нажитися на довірливих перехожих ті, хто видає себе за віщунів, хіромантів та іншу братію, не маючи при цьому жодного відношення ні до магії, ні до вашої долі.

Не виключення – і особи ромської національності.

Схожий випадок на сторінці у Facebook описала киянка Марія Яцун. Дівчину банально “розвели” на гроші. Вона б могла й промовчати, але бажання застерегти інших від цього взяло гору.

“Моя слабкість і глибока повага до людей похилого віку, які звертаються за допомогою. Я завжди допоможу, куплю яблучка або квіти, розповім куди і як пройти, що власне і сталося сьогодні зі мною.

Степанида (Стефанида) Пилипівна підійшла до мене з питанням у метро Дружби Народів, як пройти на Арсенальну. Я, ясна річ, розповіла. Далі пам’ятаю настанови сходити до хіроманта, факти про мою сім’ю та інше”, – згадує Марія.

Читайте також: «СПОКІЙНІШЕ ВИХОВАТЕЛЯ Я НЕ БАЧИЛА! НАД СИНОЧКОМ ТРУСИЛАСЯ!»: ЗНАЙОМІ МАТЕРІ ЗДИВОВАНІ ВІД ТРАГЕДІЇ

Але й це ще не все. Настирлива бабуся не зупинилася, дівчина дістала монетку, сама не пам’ятаючи, як це вийшло, згодом – і решту грошей з кишені.

Дивно, адже Марія запевняє: уникала діалогу з ромами, як тільки могла, тому що кілька разів навіть наривалася на неприємності. Але літню людину все ж поважала, не змогла відмовити.

“Так що, друзі мої, я сильно звертаю вашу увагу на бабусю по імені Степанида, яка послідовниця Ванги, про монетки, псування і всі справи, більше фактів я, на жаль, не запам’ятала.

Буду вважати, що відкупилася я грошима. Ще зароблю, а ви будьте максимально пильні, як відомо, благими намірами вимощена дорога в пекло.

Такі справи. І, до речі, у мене залишився її номер телефону (як не пам’ятаю) – +38 099 473 23 17″, – підсумувала вона, додавши ймовірний телефон цієї бабусі.

Ця історія точно гарний урок всім, хто жертвує гроші на вулицях, не перевіреним особам, а тим паче – погоджується “дізнатися своє майбутнє”.

Будьте пильними, аби завтра не лишитися без копійки у кишені.

Джерело.

Related Post