fbpx

“Була готова до найгіршого, адже їхала повз російських солдатів”: ведуча “Ревізора” розповіла, як тікала з окупованого Гостомелю

“Була готова до найгіршого, адже їхала повз російських солдатів”: ведуча “Ревізора” розповіла, як тікала з окупованого Гостомелю.

Юлія Панкова разом із батьками два тижні провела у повній окупації під Гостомелем. Після того, як у будинок увірвалися кадирівці, сім’я вирішила тікати. Ведуча “Ревізора” розуміла, що цей день може бути останнім, адже треба було проїжджати повз російських військових.

Про це 32-річна журналістка розповіла у програмі “ЖВЛ”. Юлія зізналася, що не було жодних гарантій, що все буде добре, проте вона вирішила просто змиритися та покластися на Бога.

“Я собі сказала: “Мені вже 32 роки. Я вже так багато за своє життя бачила класного, неймовірного, я подорожувала, зустрічала дуже багато крутих людей. У мене багато в моєму рюкзачку досвіду, всього такого неймовірно крутого”, – згадує Панкова.

Юлія в думках прощалася з життям і зізнається, що була готова до найгіршого.

“У мене були такі думки: “Юльчик, якщо це буде твій останній день, то ти можеш сказати, що в тебе було дуже класне життя. І якщо вона закінчиться… Ну не те, що нічого, а… Я була готова того дня до найгіршого. Я змирилася. Я розуміла, як бахнуть, то це буде швидко. Це буде не болісно”, – розповіла вона.

Юлії та її сім’ї вдалося вибратися і наразі вони перебувають у безпеці. Панкова живе у Швейцарії, де їй допоміг з житлом знайомий, якого вона бачила один день. “Це неймовірна допомога, – наголосила вона. – Це дуже дорога країна”.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page