fbpx

Були на Театральній площі у Чернівцях – і “загули”: 22 березня виконавчий комітет Чернівецької міської ради прийняв важливе рішення щодо Лорак і Василя Горелло (фото)

Були на Театральній площі у Чернівцях – і “загули”: 22 березня виконавчий комітет Чернівецької міської ради прийняв важливе рішення щодо Лорак і Василя Горелло (фото)

22 березня виконавчий комітет Чернівецької міської ради прийняв рішення вилучити іменні зірки Ані Лорак і Василя Герелло з Алеї зірок.

Дотепер іменні зірки цих виконавців, які не виступають проти війни в Україні, були на Театральній площі у Чернівцях.

Оперний співак Василь Герелло 18 березня виступив у Москві на концерті з нагоди восьмої річниці “Возз’єднання Криму з Росією”. Таким чином він публічно підтримав країну-терористку, яка бомбить наші міста. Зауважимо, артист родом з села Васловівці, що у Чернівецькій області.

Українська співачка Ані Лорак продовжила гастролювати та розвивати кар’єру в Росії навіть після початку війни на Донбасі у 2014 році. Коли Росія вдерлася на територію України з повномасштабною війною, виконавиця не закликала військових і Путіна зупинитися.

Відтепер іменні зірки цих прихильників країни-агресорки офіційно вилучені з Алеї зірок на Театральній площі, що розташована у Чернівцях.

Відповідно до Положення про Алею зірок у Чернівцях ім’я видатної особистості може бути вилучено, якщо ця особа:

порушила Конституцію, закони України;

позбавлена державних нагород та почесних звань;

допустила некоректні висловлювання, які посягають на честь, гідність або репутацію територіальної громади та народу України;

вчинила дії, які дискредитують її перед територіальною громадою.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page