fbpx
Україна
Через ранню весну в Україні – літо буде холодним і дощовим: народний прогноз погоди

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Така тепла зима в Україні повільно, але впевнено переходить в весну: за прогнозами синоптиків, морози збережуться хіба що вночі, і то – не у всіх регіонах.

Вдень по всій країні буде панувати плюсова погода. Але вже до середини березня тепло перевалить за десять-дванадцять градусів.

А ось літо особливого не порадує: по народному прогнозом, воно буде не особливо теплим, і дощовим. То що ж очікувати українцям?

Так, в центральній Україні і Києві до середини березня повітря прогріється до 15 градусів тепла. Ночами ще буде підморожувати, причому найхолодніші ночі прогнозуються до жіночого дня 8 березня – до мінус п’яти.

Також в кінці лютого – початку березня на нас чекають дощі з мокрим снігом.

У Дніпропетровській, Харківській і Чернігівській областях погода до середини березня також буде теплою, але дощовою – 14 березень повітря прогріється до плюс 16 градусів, але ночі на початку місяця також будуть морозними.

Читайте також: Українці без віз зможуть відвідувати ще одну екзотичну країну

Дощі з мокрим снігом будуть падати з 21 лютого і по 6 березня включно.

У західних регіонах країни буде напрочуд прохолодно: в найтепліші дні березня температура не зросте вище 12-14 градусів. Причому дощі тут будуть йти безупинно до середини березня. То ж приготйте свої парасольки.

Єдиний плюс – порівняно теплі, в порівнянні з іншими регіонами, ночі: тут до мінус п’яти температура впаде на одну-єдину ніч.

Літо ж, судячи з народними прикметами, очікувати нам сильної спеки – неварто, як в минулому році.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook