fbpx

Черновецький відкрито підтримав війну в Україні: “Не беріть до рук те, що.., і відключіть свої новини. “Сусіди” – не ваш особистий ворог! Тільки так все закінчиться!

Черновецький відкрито підтримав війну в Україні: “Не беріть до рук те, що стріляє, і відключіть свої новини. Росія – не ваш особистий ворог! Тільки так все закінчиться!

Черновецький публічно підтримав війну РФ в Україні: українці закликали оголосити його у розшук

Ексмер Києва Леонід Черновецький відкрито підтримав військову агресію РФ в Україні. На його думку, українцям не потрібно брати зброю до рук та вірити ЗМІ.

Свою позицію він оприлюднив у коментарях під одним із постів у Facebook. Відповідний скриншот поширили у мережі. Так, колишній глава столиці повторив тези, що поширюються Росією, про те, що окупанти б’ють тільки по військових об’єктах, і за його словами, “це потрібно було зробити ще 8 років тому”.

“Війна – це коли одна країна хоче захопити іншу! Зараз йдуть удари по військових угрупованнях, що намагалися силою захопити Луганськ і Донецьк. Це всього лише демонстрація сили та удари по військових об’єктах. Визнають межі – одразу ж усе й закінчиться. Тієї ж секунди! Це можна і потрібно було зробити 8 років тому, замість бомбардувань цивільних об’єктів та залякування населення”, – написав Черновецький.

“Благаю, хто здатний ще міркувати, – не піддавайтеся паніці! Росія – не ваш особистий ворог! Це не ваша війна! Тільки зброю не беріть до рук і відключіть усі новини! На кордоні з невизнаними республіками все зупиниться. Шкода, що Україна відмовилася виконувати Мінські угоди без військових дій. Нікому не вірте. Усе, все і в Росії, і в Україні – пропаганда”, – написав ексмер.

You cannot copy content of this page