fbpx
Україна
Честь, гідність і ділова репутація олігарха захищені: суд зобов’язав екс-главу НБУ Валерію Гонтареву публічно вибачитися перед Коломойським.

Шевченківський райсуд столиці захистив “честь, гідність і ділову репутацію” олігарха Ігоря Коломойського, якого екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва назвала замовником підпалу її будинку в Київській області восени 2019 року. Тепер, згідно з рішенням суду, Гонтаревій належить принести Коломойському публічні вибачення.

Екс-глава Нацбанку України Валерія Гонтарєва, яка заявила в інтерв’ю виданню LB.ua про те, що вважає олігарха Ігоря Коломойського замовником підпалу її будинку в Київській області, повинна буде принести публічні вибачення. Згідно з рішенням Шевченківського райсуду Києва, Гонтарева повинна буде зробити це протягом п’яти днів з моменту вступу в силу рішення судової інстанції, повідомляє УНІАН.

Згідно з рішенням судді Ірини Макаренко, яке вона винесла 30 березня, Валерія Гонтарєва визнається особою, яка зганьбила ділову репутацію і порушили немайнові права олігарха.

У судовій постанові зазначається, що в своєму інтерв’ю Гонтарева розповсюдила негативну інформацію, яка не має доказів, внаслідок чого Коломойський був визнаний стороною, яка має право на відповідь, в якості якої він зажадав від екс-глави Нацбанку спростування сказаного нею в ЗМІ.

Варто відзначити, що Валерія Гонтарєва не з’явилася ні на одне з судових засідань, передає джерело, а також не повідомила про причини своєї неявки.

Нагадаємо, що приводом для судового позову Коломойського послужило інтерв’ю Валерії Гонтаревої, в якому на питання журналістки про те, чи вважає вона Коломойського головним підозрюваним в тому, що з нею сталося, екс-глава НБУ відповіла “так”.

Фото – “РИА Новости”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!