fbpx

Чи можна знайти людину за номером телефону

Це реально, але тільки за певних умов. Якщо ви цікавилися цією темою в пошуковику, то бачили сервіси, що пропонують знайти людину за номером. Але не поспішайте кидати гроші в монітор: напевно перед вами шахраї.

Деякі аферисти навіть мають представницькі сайти, що створюють видимість пошукового процесу. Але в підсумку видають випадково згенеровані координати або повідомляють про тимчасове збої.

Взагалі, навряд чи хто-небудь, крім операторів і спецслужб, володіє необхідними технологіями. Але ті чи інші способи знайти людину за номером все-таки є.

За допомогою відкритих джерел

В нашу епоху соціальних мереж люди часто залишають в інтернеті особисту інформацію. Можливо, розшукуваний вами абонент вказав свій номер в якомусь коментарі або на особистій сторінці в одному з сервісів.

А якщо ця людина публічна або за службовим обов’язком має сайт або візитку в Мережі, то це збільшує шанси виявлення. Тим більше що існують такі сайти, як дошки оголошень або каталоги підприємств та інші онлайн-довідники, які теж можуть містити відомості про абонента.

Читайте також: ЯК ОБРАТИ НАЙКРАЩИЙ ТЕЛЕВІЗОР І НЕ ПЕРЕПЛАТИТИ

Тому не буде зайвим просто ввести номер телефону в пошуковик і подивитися на результати. Якщо така комбінація знайдеться, то разом з нею можуть бути інші контактні дані, включаючи знімки з геометкамі. Що-небудь з цього може видати хоча б приблизне місце розташування суб’єкта.

В рамках спеціальних послуг операторів

Багато операторів пропонують офіційні послуги з визначення позиції своїх, рідше чужих абонентів. Підключивши одну з них, ви зможете запитувати у бота по СМС координати цікавить людини і отримувати їх в відповідних повідомленнях.

Більшість операторів також дозволяють відстежувати пересування людей на карті в мобільних додатках або веб-сервісах.

Але, зрозуміло, оператор не надасть такої інформації без дозволу клієнта. Тому система знаходить тільки тих абонентів, які дають на це згоду.

Якщо людина схвалить ваш запит, в подальшому ви зможете отримувати координати без попиту. Зручно для пошуку близьких і друзів, але незнайомця таким чином знайти буде складно.

У числі подібних послуг – «Локатор» від МТС, «Білайн.Координати» від Білайн, « ГеоПошук» від Tele2 і «Радар» від «Мегафон».

Джерело.

You cannot copy content of this page