fbpx
Здоров'я
Чим загрожує для здоров’я очищення питної води за допомогою фільтрів

Вчені з університету Мічігану прийшли до дивних висновків.

Навіть в самій, здавалося б, чистій воді можна знайти мільйони бактерій. На думку вчених, варто відмовитися від ідеї тотальної очищення, адже деякі бактерії позитивно позначаються на здоров’ї людини.

Вчені з університету Мічігану констатує: широка практика тотальної очищення води за допомогою хлору і інших хімікатів майже безрезультатна.

Використовуючи сучасні технології, нереально повністю прибрати мiкpoopгaнiзми з води. Зате можуть віддалятися корисні бактерії.

Читайте також: ЯКИЙ ВІТАМІН ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ НА 10 РОКІВ

Наприклад, нітрати, які забруднюють питну воду, можливо перетворити в нешкідливий азот за рахунок використання деяких бактерій.

Тому, стимулюючи зростання даних мiкpoopганiзмів, вийде, навпаки, підвищити якість і безпеку питної води.

Ці пропозиції підкріплені статистикою. Так з квітня по жовтня 2010 року фахівці вивчали бактеріальну ДНК у питній воді з Анн-Арбор. Метою аналізу було виявлення конкретних бактерій у воді, факторів, що впливають на бактеріальне співтовариство.

Виявилося, трохи змінивши кислотність води в ході її фільтрації або навіть змінивши метод очищення самих фільтром, можна допомогти корисним бактеріям витіснити шкідливі.

Джерело.

facebook