fbpx

“Чого його раніше не показували? Це ж прямий конкурент Арестовича та Кіма!”: як виглядає Артем Дехтяренко, від якого українки сходять з розуму (фото красеня)

“Чого його раніше не показували? Це ж прямий конкурент Арестовича та Кіма!”: як виглядає Артем Дехтяренко, від якого українки сходять з розуму (фото красеня)

В світлі розв’язаної путіним війни українки почали все частіше “фанатіти” від політичних діячів, воїнів ЗСУ і ТРО. Спершу увага вільних громадянок України була прикута до Віталія Кіма, Олексія Арестовича та, звісно, президента Володимира Зеленського. Проте зовсім нещодавно красуні почали втрачати розум від спікера Служби безпеки Артема Дехтяренка. Пише obozrevatel

32-річного красеня порівнюють з голівудськими зірками та цікавляться, чи зайняте його серце. Ми вирішили розповісти про нового українського “краша”.

Відмітимо, що відео з спікером СБУ почали ширитися соціальною мережою TikTok, де його називають “головним конкурентом Арестовича та Кіма”. Ролики з участю колишнього журналіста набирають десятки тисяч переглядів і безліч схвальних коментарів.

Зокрема, користувачка Vita виклала в свій профіль нарізку кадрів з промовами Артема Дехтяренка з підписом “Який Арестович? Який Кім? Який Зеленський? Просто подивіться на речника СБУ”.

З думкою авторки погодилися українки: “Я мимоволі облизалася”, “Україна – фабрика красивих людей”, “Мій ендорфін та серотонін в одному”, “Краш”.

Що відомо про Артема Дехтяренка

Він народився 2 листопада 1990 року в місті Чернівці. Свою кар’єру Артем Дехтяренко починав у журналістиці: спочатку працював у виданні “Коммерсантъ-Украина”, пізніше – в онлайн-виданні “Апостроф”.

З 2016 по 2019 він працював у пресслужбі Секретаріату Кабінету Міністрів України та офісі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. У 2019 році майбутній речник СБУ став радником з питань медіа, комунікації реформ та PR міністерки соціальної політики України Юлії Соколовської.

Від 1 лютого 2021 року заступив на посаду спікера Служби безпеки України.

Про особисте життя Артема Дехтяренка майже нічого не відомо, адже він не публікує фотографії з сім’єю та не поширює інформацію про неї. Можна помітити, що на фотографіях на пальці спікера є обручка.

You cannot copy content of this page