fbpx
Суспільство
Чоловік не приходить додому ночувати після нapoдження дитини

Ми одружилися трохи більше п’яти років тому. Нашій донечці два місяці. Уже в перший тиждень після виписки з пoлoговoгo будинку чоловік став затримуватися на роботі і залишатися ночувати там.

Пояснення перебували найрізноманітніші: завал на роботі, підготовка до майбутньої перевірки, додатковий підробіток. Джерело

Не спорю, з нapoдженням дитини, витрати значно збільшилися. Але наш сімейний бюджет цілком дозволяє продовжувати звичний режим життя. Критичну ситуацію з грошима немає.

Якщо раніше він, хоча б дзвонив і попереджав про те, що затримається або залишиться на додаткову зміну, то зараз просто пропадає. Вимикає телефон до ранку, в кращому випадку.

Хотілося сподіватися на краще і вірити коханій людині. Страшно навіть знімати щільні рожеві окуляри зі своїх очей.

Дитиною він цікавиться, іноді навіть сам готовий прогулятися, дозволяючи мені спокійно доробити домашні справи або збігати пару раз в тиждень в магазин.

Читайте також: –ТИ МЕНЕ З ЧОЛОВІКОМ ПОСВАРИЛА, СІМ’Ю ЗРУЙНУВАЛА! – ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Між нами в стосунках холод. Повна байдужість. живемо, як брат з сестрою, як друзі, але занадто мовчазні.

У рідкісні вечора, коли він залишається вдома, все спілкування зводиться до дитини. Щільно повечерявши, він влаштовується на дивані у вітальні, одягає навушники і закриває очі.

Коли дочка засинає, я намагаюся приділити більше уваги чоловікові. Але він лише вдає, що спить або відвертається на бік.

Образи на мою адресу не помічаю, як і явних ознак іншої жінки. Хоча, не буде ж на лобі це написано.

Особливих змін у фінансовому плані теж не помітно. Звичайно, я не перевіряю рахунок чоловіка і кишені, але підробітку так і немає.

facebook