fbpx

Чоловіки продовжують повертатися в Україну з Європи, щоб воювати за Батьківщину: 167 тисяч за 2 тижні війни

В Україну продовжують повертатися співвітчизники, і в основному це чоловіки. Вони їдуть назад додому, щоб захищати свою батьківщину.

Як повідомляють у Держприкордонслужбі, за 12 днів війни в Україну повернулося вже 167 тисяч осіб, і 80% з них – саме чоловіки.

Ось, наприклад, серед тих, хто повернувся виявилися Олександр і Владислав. Вони працювали далекобійниками в Європі, а тепер планують послужити на благо Батьківщини в Збройних силах України.

“Якщо ми будемо там залишатися, то куди тоді повернемося?”– кажуть вони, і закликають вчинити співгромадян, які зараз знаходяться в інших країнах, чинити так само. Це буде правильно рішення, адже Україні зараз потрібна допомога як ніколи.

За минулу добу в Україну прибули 14,5 тисячі осіб. Майже 12 тисяч з них – українці.

Варто відзначити також, що покинуло Україну вже приблизно два мільйони біженців, за інформацією ООН. Філіппо Гранді зазначає, що це найбільш швидко розвивається криза в Європі з часів Другої світової війни, стверджують в організації.

З них більше мільйона вже освоїлися в Польщі, 150 тисяч в Угорщині. В Євросоюзі очікують прийняти на своїх територіях від 2,5 до 6,5 мільйонів біженців.

“В черговий раз просимо всіх громадян дотримуватися правопорядку, черговість і норми моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!”,– зазначає ДПСУ.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page