fbpx
Суспільство
Чому 26 липня, вважається днем найголовнішого янгола

До цього часу поспіває жито і починає хилити стебла до землі.

26 липня Церква згадує великого благовісника – архангела Гавриїла. Ім’я цього святого ангела в буквальному перекладі означає “Всевишній – сила моя”.

У православній традиції він шанується віруючими, як той, хто відкриває людям Божественні знання і приносить добрі звістки.

Архангел Гавриїл шанується як один з найголовніших ангелів і кілька разів згадується в Біблії. Саме Гавриїл провістив пророкові Даниїлу, як складеться доля єврейського народу, повідомив марі про народження Христа.

Гавриїл протягом всього свого життя перебував поруч з Марією і охороняв її. Йосипу, чоловікові Богородиці, він явився для того, щоб попередити про небезпеку, яка загрожувала Ісусу, коли Ірод вирішив знищити всіх немовлят у місті.

З Архангелом Гавриїлом також зустрічався і сам Ісус, коли знаходився у Гефсиманському саду і просив зміцнення духу, сил, щоб перенести муки і страждання. Також саме від Архангела Гавриїла отримали звістку про воскресіння Ісуса дружини-мироносиці.

Церковне передання зберегло ще не одну історію про архангела Гавриїла, його чудеса і допомогу людям. На іконах, за традицією, у руках ангела малюється лілія, розквітла гілка або запалений ліхтар, як символ тієї доброї новини яку він приносить.

До цього часу поспіває жито і починає хилити стебла до землі. Люди проводять багато часу в полі, а вдома практично ніхто не сидить. Раділи, якщо 26 липня стояла добріа, ясна погода, оскільки волога негативно впливала на скошене сіно – воно починало загнивати.

Тому, намагалися його якомога швидше прибрати з полів, віднести до комори та забезпечити захист від вологості.

Читайте також: ЯК ЗАКІНЧИТИ СКЛАДНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ЩАСЛИВИМ

Народні прикмети на 26 липня

Тепла та сонячна погода – осінь буде тривалою, і холоди прийдуть нескоро.

Дощовий день 26 липня – зима буде морозною і сніжною.

Граки у зграї збираються – ознака того, що скоро настане осінь.

Джерело.

You cannot copy content of this page