fbpx
Економіка
Чому голові “Укравтодору” підняли зарплату в дев’ять разів – пояснення Омеляна

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив рішення міністерства про надбавку в 900% до зарплати в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг “Укравтодор” Славомира Новака необхідністю запобігти корупції, передає Сегодня.

“Ринкова зарплата є одним із запобіжників для того, щоб люди думали про роботу, а не про якісь “ліві” доходи”, – сказав Омелян.

За його словами, міністерство пішло шляхом надбавок, оскільки не має інших необхідних механізмів.

Читайте також: В Україні ростуть ціни на aлкоголь — нова постанова кабміну

“Міністерство інфраструктури ще з самого початку виступило з ініціативою ринкових зарплат керівникам найбільших державних підприємств України. У разі “Укравтодору”, це державна служба. У нас немає можливості встановити ринкові механізми, тому ми пішли шляхом надбавок”, – пояснив свою позицію глава міністерства.

При цьому Омелян не назвав точної суми, яка на даний момент виплачується Славомиру Новаку.

“З мого боку це буде некоректно коментувати. Я можу підтвердити, що у нього зарплата вище, ніж у керівників державних агентств. Це було політичне рішення, яке було прийнято Кабміном, і це була одна з його умов працевлаштування в Україні”, – підсумував Омелян.

Читайте також: «Нова пошта» змінює тарифи на доставку Україною

Нагадаємо, раніше стало відомо, що голові “Укравтодору” Славомиру Новаку підняли зарплату на 900%. У Мінінфраструктури пояснили, чому так виросла зарплата Новака: це надбавка за інтенсивність праці в 300% посадового окладу; надбавка за виконання особливо важливої роботи – ще 300% посадового окладу та премія – ще плюс 300% окладу.

You cannot copy content of this page