fbpx

У мережі згадали “залізний аргумент” Михалкова

У мережі згадали “залізний аргумент” Михалкова

Кожен новий фейк від російських пропагандистів про війну в Україні, яку вони беззастережно називають “спецоперацією”, за рівнем абсурдності перевершує всі попередні. Досить часто в сюжетах і зверненнях представників влади РФ використовуються виключно роздуми і домисли спікерів без будь-яких вартих доказів. У мережі згадали слова відомого російського режисера-путініста Микити Михалкова, який чітко дав зрозуміти, що надавати публіці реальних аргументів кремлівські рупори не мають наміру.

У своїй авторській передачі “БесогонТВ” ще у травні 2020 року кінодіяч стверджував, що Білл Гейтс створив коронавірус, а тепер має намір чіпувати мільярди людей. Коли глядачі почали вимагати конкретних доводів, які б указували на правдивість такої заяви, Михалков обірвав дискусію “логічним аргументом”.

“Якщо я щось стверджую, я не зобов’язаний надавати докази. Якщо ви стверджуєте протилежне, спростовуючи мене, це ви повинні докази надавати. Хіба це не так?”, – впевнено повідомив Микита Сергійович.

У березні 2022-го ці слова набули нового сенсу. Як зазначили інтернет-користувачі, таку “залізну логіку” мають усі путінські посіпаки, які рано чи пізно заплатять за свою брехню.

Зазначимо, одіозний артист також поширив пропаганду Кремля про те, що в лабораторіях в Україні спеціально заражали птахів та хотіли відправити їх на територію РФ. Михалков підкреслив, що фахівці нібито розрахували траєкторію польоту так, щоб пернаті летіли та заражали саме росіян.

You cannot copy content of this page