fbpx
Суспільство
Чому не можна носити червону нитку на зап’ясті

Твердження про те, що червона нитка на зап’ясті , зав’язана особливим чином, оберігає людину від зла, пристріту і хвороб, є помилковим.

Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці Православної церкви України.

Талісмани і амулети незрозумілого сенсу і походження не вбережуть людини від “злого ока”, кажуть в ПЦУ і запевняють, що “тільки натільний хрестик.

Який надягає кожному після таїнства Хрещення, є єдиним знаком Божого захисту і благодаті, що супроводжує віруючу людину протягом усього його земного життя”.

Священики пояснюють, що “людина з-за випробувань і перешкод часто збивається з правильного шляху і тоді стає вразливим для різних спокус і забобони”.

За словами ПЦУ, традиція зав’язування червоної нитки на руці не має нічого спільного з сучасними забобонами християнства.

Читайте також: Як спекти пісний пиріг з замороженої вишнею

Оскільки бере свій початок від установок окремих тлумачів містично-філософського вчення каббали, а також вірувань деяких індусів.

“Таку нитку батьки або жерці в’язали в знак посвяти дітей Ваалу – відомому в давнину фінікійського і западносемітскіх помилковому божеству-демона”, – відзначають служителі церкви.

ПЦУ стверджує, що це не більше ніж звичайна нитка. Адже людина протягом життя щодня носить одяг, який складається з ниток різних кольорів, в тому числі і червоного.