fbpx

Чому не можна пити алкоголь у присутності дітей: розповіли експерти

Навіть невелика кількість спиртного, випитого в присутності дітей, може мати серйозні наслідки.

Інститут дослідження алкоголю в Великобританії поділився результатами своєї чергової роботи. Експерти стверджують, що кожен раз, коли батьки вживають алкоголь у присутності дітей, ті починають відчувати занепокоєння за дорослих. При цьому кількість випитого не має значення.

Дослідження отримало назву “Як цукор для дорослих: вплив вживання алкоголю батьками на дітей і сім’ю”. У його рамках було опитано близько 1000 батьків та їх дітей, була проведена робота фокус-груп за участю експертів.

29% батьків зізналися, що бували в стані алкогольного сп’яніння в присутності своїх дітей. 51% сказали, що були “напідпитку” при дітях.

Читайте також: ЯК ВПОРАТИСЯ З ТРИВОЖНИМ СНОМ

А ось результати опитування дітей змушують задуматися. 18% зізналися, що відчували себе ніяково, коли батьки п’яні, 11% відчувають тривогу за них. 8% опитаних дітей заявили, що після вживання алкоголю батьки стають непередбачуваними.

“Ми вважаємо, що коли батьки випивають, це просто нешкідливе розвага і спосіб розслабитися. Але це дослідження показує: не потрібно, щоб діти бачили зміни в поведінці батьків і відчували через це занепокоєння”, – говорить ініціатор дослідження Керолайн Флінт.

“Ми визнаємо, що виховувати дітей непросто, і всі ми живемо в культурі, яка з радістю приймає алкоголь. Але ми сподіваємося, що це дослідження допоможе підтримати батьків і попередити їх про важливість попередження проблем з алкоголем”, – додала Вів Еванс.

Джерело.

You cannot copy content of this page