fbpx
Україна
Чому ні в якому разі не можна святкувати цьогорічний День Незалежності – відомий астролог пояснила причини, які не варто ігнорувати. Це стосується і України і особисто кожного українця: лихо не спить

Чому ні в якому разі не можна святкувати цьогорічний День Незалежності – відомий астролог пояснила причини, які не варто ігнорувати. Це стосується і України і особисто кожного українця. Отже, більш детально.

Як відомо, День Незалежності відзначають українці 24 серпня щороку з 1992 року. Але чому ж у 2022 році святкування такого важливого для кожного українця дня може призвести до лиха?

Як стало відомо, 30 липня 2022 року відомий астролог Яна Езотеричка зробила прогноз для України. Більше того, в ньому віщунка повідала про найближчі події, які можуть очікувати людей.

Що цікаво, астролог вважає, що вже у серпні розпочнуться і зміни як на фронті, і в житті українців.

Яна Езотеричка закликала жителів нашої суверенної держави не святкувати День Незалежності у 2022 році.

За словами астролога, армія Російської Федерації може скористатися святкуванням у своїх цілях. Не виключена і реалізація злочинних планів російського уряду.

Як Яна Езотеричка у своєму прогнозі у Youtube-каналі, великі скупчення людей під час святкування Дня Незалежності можуть стати метою номер один для окупантів. На жаль, подібний сценарій розвитку подій справді може мати місце. Адже армія Російської Федерації вже не раз обстрілювала навіть житлові квартали міст.

– Святкування Дня Незалежності 24 серпня не вийде, як це хотілося б зробити раніше. Можуть дуже сильно постраждати українці під час скупчення людей. Але Карта Занепалого воїна показує силу на боці України, — впевнена Яна Езотеричка.

У другій половині останнього місяця літа, говорить астрологиня, українців продовжуватимуть переслідувати руйнування та втрати. До речі, саме 24 серпня реалізуються найжахливіші задуми російських військових.

Проте Яна вважає, що саме тоді почнеться і довгоочікуваний переломний момент. За словами астролога, багато українців в цей період після 24 серпня вже зможуть возз’єднатися зі своїми сім’ями.

– Серпень буде переломним місяцем. Все тільки починається. Будуть сильні накали, які можуть виходити за межі України. Будьте обережними, хто знаходиться на окупованих територіях. Люди можуть постраждати. Багато хто повертатиметься в серпні і возз’єднуватиметься з сім’ями, – озвучила свій прогноз Яна Езотеричка.

а ми будемо вірити в Бога, Україну, ЗСУ і в те, що правда і перемога на нашому боці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page