fbpx

Чому потрібно носити головний убір взимку і яку модель шапки вибрати

Відсутність головного убору загрожує не тільки застудою. Коли голова знаходиться на холоді, а тіло – в теплі, загальна температура організму падає набагато швидше. Тому легше застудитися.

Особливо вразливі вуха: “Обмороження дуже небезпечно. Мочки вух потрібно постійно перевіряти, якщо вони не заховані”, – пояснив Отто Стойко, головний лікар Київського міського центру здоров’я.

Також, взимку потрібно піклуватися про волосся. Від холоду судини шкіри голови стискаються, що веде до порушення кpoвooбігу і тим самим до погіршення харчування волосся.

Як зимового убору не обов’язково вибирати звичайні моделі, можна поекспериментувати. Деякі не любить носити шапки, тому що волосся швидше брудняться, але це не біда.

Читайте також: 15 ПРОСТИХ ПРАВИЛ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПЕРЕЖИТИ ВАЖКІ ЧАСИ

Просто необхідно вибрати модель з мінімальним вмістом синтетики: “Це можуть бути і фетрові убори з якимось утеплювачем, можуть бути з штучного хутра – що зараз дуже модно”, – пояснила дизайнер Марта Холод.

Останній крик моди – убори, що імітують тварин. Шапка-вовк або сова, яка декорується великими круглими очима і дзьобом, а також шапка з котячими вушками. Вперше такий головний убір з’явився в колекціях модного американського дизайнера Анни Суї, яка робить акцент на аксесуарах.

Джерело.

You cannot copy content of this page