fbpx

Чому Саакашвілі позбавили громадянства

Колишнього очільника Одеської ОДА позбавили українського громадянства відповідно до закону на підставі ст. 21 закону України “Про громадянство”, пише 24 канал.

Про це повідомив радник МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Нещодавно генеральна прокуратура Грузії передала українській стороні факти, що не були їй відомими під час прийняття рішення про подання Міхеїлу Саакашвілі громадянства України та які Міхеїл Саакашвілі навмисно приховав”, – підкреслив він.

Крім того, радник МВС зауважив, що рішення про скасування статусу громадянина приймається в разі, якщо особа, яка бажає отримати громадянство України надала свідомо неправдиві дані – тобто, збрехала, представила фальшиві документи або приховала важливий факт зі своєї біографії.

Водночас Геращенко вважає, що Саакашвілі отримав українське громадянство “як запасний аеродром для повернення до Грузії”.

Читайте також: ЖІНКА ЗНАЙШЛА У БУДИНКУ ГІГАНТСЬКОГО ПАВУКА

Нагадаємо, першим про позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства повідомив нардеп від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук. До слова, запит щодо українського громадянства Саакашвілі написав його однопартієць Андрій Лозовий.

Згодом, у Міграційній службі підтвердили інформацію щодо позбавлення Саакашвілі громадянства. Крім того, на сайті відомства вже висить повідомлення: “Президентом України видано указ про втрату громадянства України”. У тексті зазначається, що мова йде про Міхеїла Саакашвілі.

You cannot copy content of this page