fbpx

Чому ти одинока: 3 типи самотніх жінок

Практично кожна одинока жінка любить виправдовувати своє становище масою другорядних причин. Через що насправді представниці прекрасної статі залишаються самотніми.

Отже, існують три основних типажу одиноких жінок, на прикладі яких можна зрозуміти, чому слабка стать часто ризикує залишитися без роботи в довгострокових відносинах.

1. Безініціативність жінки

Проблема безлічі самотніх жінок в тому, що вони непохитно впевнені в необхідності чоловічого першого кроку в стосунках. Не можна самій запрошувати на зустріч, першу телефонувати, нагадувати про себе.

Читайте також: 7 РЕЧЕЙ, ЯКІ ВАШ ПАРТНЕР НІКОЛИ НЕ ПОВИНЕН ВІД ВАС ВИМАГАТИ

І в цілому сидіти мовчки в кутку, чекаючи ініціативи від іншої людини – це не вихід, а глухий кут. Потрібно розвиватися, йти вперед, ризикувати і не забувати, що твоє життя знаходиться в твоїх руках і за тебе ніхто і нічого робити не буде. Відносини – це той випадок, коли жіноча ініціатива ніколи не буває караною.

2. Жінка-недоторка

Ще одна проблема самотньої жінки – зайва інтелігентність і закритість, які, до слова, в сучасний час легко можуть виявитися маскою для прикриття.

Але якщо ми говоримо про реальну сором’язливості і сором’язливості, то пропало. Запам’ятай, красива, з масою достоїнств, але невпевнена в собі дівчина – завжди в підсумку поступається не найчарівнішою, але з амбіціями.

Так що припиняй відсиджуватися, тримай поставу, що не ховай очі від перехожих, посміхайся їм і дай собі шанс нарешті знайти своє щастя.

3. Жінка, яка шукає ідеал

Найскладніший варіант – це жінка, меря всіх чоловіків за завищеними вимогами до ідеальності обранця.

Таким панночкам в житті завжди потрібен тільки “той самий” і більше нікого, а всі інші роки свого молодого життя – вона витрачає на підрахунок балів на користь того чи іншого варіанта, відмовляючись в результаті від обох, тому що вони не ідеальні для неї.

І ось в кінці життя вона починає розуміти, що ідеальних людей не існує, але виявляється вже занадто пізно. Так ось, це не відходить свої шанси на щастя, чи не покладай величезних надій на кожного претендента на твоє серце.

Просто розслабся і спробуй одержувати задоволення від відносин. Рано чи пізно вони все-одно покажуть тобі “той він самий” чи ні.

 Джерело.

You cannot copy content of this page