fbpx

Чому у день Міхея, 26 серпня – важливий день для тих, хто хоче одружитися на коханій

Міхєєв день – це остання можливість в цьому році засвататися до вподобаної дівчини.

У день 27 серпня вшановують пам’ять святого пророка Міхея, який жив у VIII столітті до нашої ери на території Іудеї. Вважається, що Михей став автором пророчої книги і основоположником тенденції спрощувати іудаїзм і його суть.

Головне завдання для віруючого Міхей бачив у смиренні, слухняності і здійсненні добрих вчинків. До слова, саме Міхей одним з перших став говорити про прихід Ісуса Христа на землю.

У народі Міхея прозвали Тіховієм, оскільки 27 серпня було прийнято спостерігати за вітром і аналізувати, якою буде погода в найближчі дні. Вшановували мулярів, особливо тих, хто займався будівництвом храмів.

Також вважали, що Міхей протегує тим, хто хоче придбати житло. Цікаво, що мулярів раніше навіть трохи боялися, адже вони могли влаштувати злу штуку – наприклад, закласти гусяче перо в комин, і тоді кожен раз при розпалюванні піч буде “стогнати”, чим дуже налякає домочадців.

Завершується 27 серпня Успенський пост – настає пора М’ясоїда. Грають весілля і кажуть, що Міхєєв день – це остання можливість в цьому році засвататися до вподобаної дівчини.

На полях 27 серпня можна було сіяти озимину. За астрономічним календарем це був початок осені. З дерев 27 серпня облітають листя, а повітря з кожним днем стає все прохолодніше.

Читайте також: ЯК СТАТИ ЩАСЛИВІШИМ ЗА 15 ХВИЛИН: ДІЄВІ ПРИЙОМИ

Прикмети 27 серпня:

Тихий вітер в сад-суха осінь в ліс.

Поле зорати — зайву копицю натиснути.

Міхей з бурею — до непогожих вересня.

Якщо на Михея вітер тихий — до теплої сухої осені, а якщо буря проноситься — до негоди восени.

Джерело.

You cannot copy content of this page