fbpx
Breaking News
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Я один раз спробувала приготувати котлети за цим рецептом в духовці, і назавжди забула про смаження їх на пательні з великою кількість жиру. Якщо ви, ще не куштували цю смакоту, раджу це виправти найближчим часом
Суспільство
Як стати щасливішим за 15 хвилин: дієві прийоми

Змінити своє життя на краще та стати щасливішим можна навіть за лічені хвилини. Для цього потрібно лише скористатись нескладними психологічними прийомами, пише 24 канал.

  • Сплануйте свої пригоди на рік вперед

Щоденна рутина – робота, дім, навчання – дуже втомлює. Постійно перебуваючи в такому режимі ви зовсім забуваєте про пригоди, а живете лише з думкою про сон та лінивий відпочинок.

Витратьте свій час на те, що вигадати 12 нескладних пригод, які реально виконати протягом року.

Наприклад, заплануйте поїзд в інше місто, стрибнути з парашуту чи сходити на джазовий концерт. І головне: кожного місяця виконуйте щось із запланованого протягом року.

  • Узгодьте список справ зі своїми мріями

Уявіть себе через рік, п’ять чи десять років. Подумайте, ким ви хочете себе бачити, чого хочете досягти як в особистому, так і в професійному плані. Запишіть свої ідеї. А потім порівняйте їх з вашим поточним списком справ.

Чи все в ньому служить вашим довгостроковим цілям? Якщо немає, запишіть в список необхідні зміни: щось відкладіть або скасуйте, а щось, навпаки, додайте. В ідеалі варто звіряти список справ з довгостроковими планами щодня або хоча б раз на тиждень.

  • Скарбничка щастя

Знайдіть порожню банку або коробку. Згадайте, що хорошого відбулося з вами за останній час. Запишіть це на невеликих листочках паперу і опустіть їх в банку.

Можна збирати дрібнички з поїздок, друкувати фото та також зберігати в цій скарбничці.

Раз в декілька місяців відкривайте її і заново проживайте щасливі моменти. Просто звертаючи більше уваги на те хороше, що є у вашому житті, ви з часом станете більш оптимістично дивитися на світ навколо.

Читайте також: ЗВИЧКИ БІДНОЇ ЛЮДИНИ: ПЕРЕВІР, ЧИ Є ВОНИ У ТЕБЕ

Related Post

facebook