fbpx
Суспільство
Чи повернуться морози: прогноз погоди в Україні на тиждень

Лютий Україні почався з незвичного для цієї пори року потепління. Чи надовго воно затягнеться?

У суботу, 2 лютого по всій Україні вдень температура залишиться плюсовій, при цьому на півночі і на заході очікується сніг з дощем – в іншій частині країни мінлива хмарність, але без опадів. Джерело

У західних областях вдень в середньому від +2 до +6 градусів, на півночі і на сході від +1 до +3, у центральних областях від +2 до +4, і на півдні від +6 до +10 градусів.

У неділю, 3 лютого опадів в Україні не очікується. У той же час, по всій країні похмуро, лише на Закарпатті та Криму погода обіцяє бути сонячною.

Температура повітря вдень у західних областях від +4 до +8 градусів, в центральних від +4 до +6 градусів, на півночі від +2 до +5 градусів, у східних областях від +1 до +4, і на півдні від +9 до +13 градусів.

У понеділок, 4 лютого опади у вигляді дощу очікуються тільки в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

У західній частині країни вдень від +2 до +6 градусів, в центрі від +3 до +6, в північних областях від +3 до +5 градусів, на сході від +1 до +4, і на півдні від +9 до + 13 градусів.

Читайте також: Сьогодні народне свято Єфімов день – 2 лютого: що категорично не можна робити

У вівторок, 5 лютого в Україну прийде невелике похолодання. У західних областях пройде сніг з дощем, температура повітря вдень складе від +1 до +4 градусів, в центральних областях також від +1 до +4, без опадів, в північних і східних від 0 до +2 градусів, на півдні від +6 до +11.

У середу, 6 лютого сніг з дощем знову очікується тільки на заході України, стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і напередодні, у вівторок.

Середня температура повітря по країні вдень складе +2 градуси. Вночі холодніше за все в східних областях – до -5 градусів морозу.

Related Post

facebook