fbpx
Суспільство
Сьогодні народне свято Єфімов день – 2 лютого: що категорично не можна робити

Постарайтеся сьогодні не втрачати рукавиці. Вважається, що той, хто втратить хоча б одну, то буде жебраком весь рік. Будьте дуже обережні з гострими предметами, якщо поріжете руку, то зaxворіє хтось із кровний родичів.

Також сьогодні ні в якому разі не можна піднімати дріб’язок на дорозі і будь-які інші гроші, це теж до бідності на цілих три роки. Джерело

І саме головне – не співайте після заходу сонця, тому що не обійдеться без сліз, а причин плакати може бути безліч, та іноді вони дуже страшні.

Також сьогодні свято у тих людей, у кого є подвоєння літер в імені, наприклад, Алла, Сава, Анна і так далі.

Щоб не втратити свою удачу, їм потрібно вранці на аркуші паперу написати своє ім’я і скласти його 4 рази, а потім на цілий день покласти під склянку з водою. Воду ввечері слід випити, а листок спалити.

Сьогодні можна запалити іншу людину своєю любов’ю. Також прийнято сьогодні носити гранат. А сни збуваються і мають свої значення:

  • Bмupaти — до довгого життя.
  • Рвати волосся — до жаху.
  • Хреститися — до брехні дружини.
  • Приміряти взуття — до нудьги.
  • Приміряти кільце — до нездійсненної надії.
  • Тварин побачити — до випробування пристрасті.

Читайте також: Я двічі вдiвeць, до цього часу не можу прийти в себе, прокидаюся вночі і йду в дитячу

Люди, які народилися сьогодні, рідко доживають до сивого волосся. Їх заговорюють при народженні.

Потрібно взяти пуповину та віднести її до самотнього дерева з дуплом, покласти туди пуповину і сказати: Птах тут гніздечко зів’є —І раб Божий (ім’я) сто років проживе.

Це дозволяло повитусі додати життя тому, кого прийняла при пологах.

До речі,ці діти зазвичай неспокійні, не можуть знайти собі місця, ніби турбуються про щось, постійно ходять колами, мріють багато і чекають дивовижних змін в житті. Їм потрібно носити яшму або сапфір.

Related Post

facebook