fbpx
Україна
Дай, Боже, їй сил і здоров’я! Бабуся-волонтерка з Волині шиє ковдри військовим і передає на Схід! Говорить, що коли почала шити ковдри – покращився зір. Тепер вона працює без окулярів! (ВІДЕО)

Теплі ковдри для українських воїнів, які перебувають на Сході, шиє волинська волонтерка. 85-річна волинянка Людмила Ніженець.

«Я просто більше ні про що не думаю: шити-шити більше і гарніше, щоб хлопцям відправити», – розповідає волонтерка.

Літня жінка, яка живе у селищі Благодатне, що біля Нововолинська, каже, що шити ковдри розпочала з початком російсько-української війни, – розповідає Суспільне радіо Волині.

Людмила Ніженець показує ковдри, які пошила для військових впродовж тижня. Вона розповідає, що нитки купує за свій кошт, шматки тканини дає дочка.

«Рано невістка іде на роботу на 9:00, я шию, сон не бере. Вона приходить з роботи і каже: я йшла, Ви шили, прийшла і ще шиєте. А як я не буду шити, мені треба більше, більше і більше», – розповідає Людмила Ніженець.

Бабуся-волонтерка говорить: коли пошила сто ковдр, то перестала рахувати кількість.

Свої вироби жінка передає Олександру Мазурку, який і відвозить ковдри військовим.

Читайте також: Я ДАВНО ЗАБУЛА ПРО БРУДНІ ФІРАНКИ Й КУХОННІ РУШНИЧКИ. ВОНИ В МЕНЕ ПРОСТО СЯЮТЬ БІЛИЗНОЮ, А ВСІ ПОДРУГИ ДИВУЮТЬСЯ. АЛЕ НІЧОГО ДИВНОГО, ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО! МЕНІ НЕЗМІННО ДОПОМАГАЄ ПРОСТА Й ДЕШЕВА… ВІДБІЛЮЄ І ДЕЗІНФІКУЄ! ЯКЩО ЗНАЄТЕ ЦЕЙ СЕКРЕТ – ДОБРЕ, ЯКЩО НІ – РАДЖУ!

«Захоплюю більше матеріалу, щоб міцніше було, бо їм там треба, щоб тепліше було…Там немає газу, щоб увімкнув і нагрівся.Каже Саша, що як прийдуть зі служби, то складуть, як подушку, падають беруть і лицем так до нього, говорить, що таке відчуття, ніби вже вдома. Воно дуже гріє», – ділиться літня жінка.

Людмила Ніженець говорить, що коли почала шити ковдри – покращився зір. Тепер вона працює без окулярів.

Джерело: 

facebook